Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie

O nas

 

Prosimy zauważyć, że nasze usługi szerzej opisane poniżej kierowane są zarówno do osób fizycznych jak i firm.

Serwis jest nieustannie obency na rynku międzynarodowych usług kurierskich od 2009 roku. Wiele lat funkcjonowania w środowisku przewozów pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia oraz wielu wartościowych kontaktów co na dzień dzisiejszy pozwala nam zoaferować szeroki wachalrz usług wewnątrz największej sieci połączeń kurierskich w Europie po możliwie najniższych cenach co w prosty sposób obrazuje nasza oferta Gwarancja Najniższej Ceny.

W ostatnich latach serwis wyspecjalizował się nie tylko w standardowych lądowych usługach logistycznych, ale także w ekspresowym odbiorze i dystrybucji ważnych i pilnych dokumentów, paczek i frachtów. Szybko i pewnie dostarczamy do dowolnie wskazanego miejsca w Europie. Aby tego dokonać zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi firmami kurierskimi na całym Świecie (DHL, DPD, FedEx, InterLink, PocztaPolska, TNT, UPS). Naszym celem jest stworzenie największej i najlepszej sieci transportowej dostępnej na rynku usług kurierskich.

Nieustannie staramy się poznawać i rozumieć zmieniające się potrzeby rynku, dlatego wciąż rozwijamy nasz serwis oraz ofertę świadczonych usług. Pragniemy, aby nasi Klienci mogli korzystać z najlepszych rozwiązań gwarantujących szybkie i bezpieczne doręczania przesyłek. Oferujemy szeroką paletę usług oraz specjalistyczną obsługę na każdym etapie współpracy. Z wyżej wymienionych względów coraz więcej podmiotów wybiera CwanaPaczka.pl jako preferowanego dostawcę usług kurierskich, co potwierdza wysoki poziom naszego serwisu.

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom za pokładane w nas zaufanie oraz korzystanie z usług naszego serwisu. Życzymy Państwu dalszej owocnej współpracy oraz przyjemnego i bezpiecznego nadawania kolejnych przesyłek w nadchodzących latach.

Jakość naszych usług została potwierdzona przez niezależne recenzje, które mogą Państwo znaleźć w szerokodostępnej sieci WWW.

 

Z poważaniem,

Zespół CwanaPaczka.pl


 


To, co wyróżnia naszą firmę:

  • Gwarantujemy najniższe ceny
  • 0 PLN ukrytych kosztów
  • Usługa od drzwi do drzwi
  • Zamów i wyślij tego samego dnia
  • Śledź swoją przesyłkę 24/7
  • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
  • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: