Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie

Współpraca


Witamy,

Ten dział naszego serwisu jest przeznaczony bezpośrednio dla osób zainteresowanych wejściem w aktywną współpracę z serwisem. CwanaPaczka.pl w pełni funkcjonuje na międzynarodowym rynku usług kurierskich od 2009 roku. Aktualnie jesteśmy jednym z największych internetowych dostawców logistycznych na polskim rynku. Oferujemy elastyczny i szeroki wachlarz usług po bardzo konkurencyjnych cenach.

Od samego początku istnienia serwis regularnie poszukuje nowych źródeł mających na celu doskonalenie świadczonych usług oraz rozpowszechnianie naszej marki na szeroko zakrojonym rynku. W ostatnich latach naszej działalności udało nam się nawiązać współprace z wieloma bardzo interesującymi partnerami, między innymi z jednym z największych portali internetowych w Polsce Onet.pl oraz największym portalem społecznościowym NaszaKlasa.pl.

Nasz serwis opracował system kont, który pozwala zainteresowanym stronom na natychmiastowe rozpoczęcie współpracy. Jesteśmy zainteresowani programami partnerskimi, wymianą barterową, rozliczeniami prowizyjnymi itp. Gorąco zachęcamy do współpracy punkty usługowe, które mogą w bardzo prosty sposób generować prowizję poprzez specjalnie stworzoną do tego celu aplikacje.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje współpracy wychodzące z Państwa strony. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem kontaktu z naszym serwisem zapraszamy do kontaktu emailowego lub telefonicznego. Wszystkie detale kontaktowe można znaleźć w sekcji Kontakt.


Z poważaniem,

Zespół CwanaPaczka.pl

To, co wyróżnia naszą firmę:

  • Gwarantujemy najniższe ceny
  • 0 PLN ukrytych kosztów
  • Usługa od drzwi do drzwi
  • Zamów i wyślij tego samego dnia
  • Śledź swoją przesyłkę 24/7
  • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
  • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: