Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie

Akceptowane płatności


PŁATNOŚCI GOTÓWKOWE (podczas odbioru bądź doręczenia) - niestety opcja ta nie jest dostępna podczas składania zamówień na przesyłki. W tym celu serwis udostępnia formy płatności wypunktowane poniżej.


PRZELEW BANKOWY - preferowana forma płatności ze względu na szybkość księgowania i realizacji zamówień. Po przelaniu należności na konto firmowe naszego serwisu należy wysłać email potwierdzający przelew lub zadzwonić do naszego biura z informacją o dokonanej wpłacie. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby figurującej jako nadawca w zamówieniu bądź numer zamówienia, który otrzymali Państwo drogą emailową. Detale do przelewu bankowego znajdują się poniżej:

  • Nazwa konta: CwanaPaczka
  • Numer konta: 41 1090 1098 0000 0001 2214 7736


DOTPAY (płatności kartami płatniczymi) - narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień kartami płatniczymi. Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń emailowo czy telefonicznie. Bardzo istotną informacją jest, iż w przypadku płatności kartami płatniczymi DotPay nalicza prowizję od każdej płatności w wysokości 3% co automatycznie zostanie Państwu naliczone do końcowej kwoty zamówienia. Z tego względu wszystkich naszych klientów uprzejmie prosimy o uiszczanie płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, gdyż ten rodzaj płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami prowizyjnymi.


PAYPAL - narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień poprzez usługę PayPal. Płatności powinny być kierowane na paypal@cwanapaczka.pl. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby figurującej jako nadawca w zamówieniu bądź numer zamówienia, który otrzymali Państwo drogą emailową. Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń emailowo czy telefonicznie.Bardzo istotną informacją jest, iż PayPal nalicza prowizję od każdej płatności w wysokości 5% co zostanie Państwu naliczone do końcowej kwoty zamówienia. Z tego względu wszystkich naszych klientów uprzejmie prosimy o uiszczanie płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, gdyż ten rodzaj płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami prowizyjnymi.


Z poważaniem,

Zespół CwanaPaczka.pl

 

 


To, co wyróżnia naszą firmę:

  • Gwarantujemy najniższe ceny
  • 0 PLN ukrytych kosztów
  • Usługa od drzwi do drzwi
  • Zamów i wyślij tego samego dnia
  • Śledź swoją przesyłkę 24/7
  • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
  • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: