Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie

Rozmiary paczek

TRANSPORT LĄDOWY

Przesyłki transportowane drogą lądową nie mogą przekraczać 300cm w obwodzie a żadna z wartości (długość, szerokość, wysokość) nie może byc dłuższa niż 175cm.

W celu sprawdzenia wymiarów i zgodności własnych przesyłek uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego Kalkulatora, który znajduje się na głównej stronie naszego serwisu badź wykorzystanie prostego wzoru znajdującego się poniżej:

1 x najdłuższy bok + 2 x średni bok + 2 x najkrótszy bok. Otrzymany wynik nie może przekraczać 300cm.

W przypadku, gdy jakakolwiek wartość przesyłki jest większa od 175cm lub jej obwód przekracza 300cm prosimy o kontakt emailowy bądź telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Wszytkie detale do kontaktu znajdują się w sekcji Kontakt.


TRANSPORT LOTNICZY

Przesyłki transportowane drogą lotniczą nie mogą przekraczać 300cm w obwodzie a żadna z wartości (długość, szerokość, wysokość) nie może byc dłuższa niż 175cm.

W celu sprawdzenia wymiarów i zgodności własnych przesyłek uprzejmie prosimy o skorzystanie z prostego wzoru znajdującego się poniżej:

1 x najdłuższy bok + 2 x średni bok + 2 x najkrótszy bok. Otrzymany wynik nie może przekraczać 300cm.

W przypadku, gdy jakakolwiek wartość przesyłki jest większa od 175cm a jej obwód przekracza 300cm prosimy o kontakt emailowy bądź telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Wszytkie detale do kontaktu znajdują się w sekcji Kontakt.


TRANSPORT FRACHTOWY

Rozmiary przesyłek frachtowych charakteryzują się olbrzymim zróżnicowaniem ze względu na ich różnorodną wagę, rozmiar oraz kształt.

Z tego powodu informacje na temat akceptowanych rozmiarów przesyłek frachtowych są udzielane emailowo lub telefonicznie. Wszytkie detale do kontaktu znajdują się w sekcji Kontakt.


PRZESYŁKI SPECJALNE

Każde zlecenie w obszarze przesyłek specjalnych jest szyte na miarę indywidualnych potrzeb Klienta.

Z tego powodu informacje na temat akceptowanych rozmiarów przesyłek specjalnych są udzielane emailowo lub telefonicznie. Wszytkie detale do kontaktu znajdują się w sekcji Kontakt.


To, co wyróżnia naszą firmę:

  • Gwarantujemy najniższe ceny
  • 0 PLN ukrytych kosztów
  • Usługa od drzwi do drzwi
  • Zamów i wyślij tego samego dnia
  • Śledź swoją przesyłkę 24/7
  • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
  • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: