Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie

Najczęściej zadawane pytania


Czy oferujemy usługę od drzwi do drzwi?
Tak, jest to usługa standardowa automatycznie przypisywana do każdego zamówienia. Nie wiąże się ona z żadnymi ekstra opłatami.

Czy odbieramy przesyłki na terenie całego kraju?
Tak, obsługujemy większość krajów Europy bez względu na wielkość czy położenie punktu odbioru. Pełna lista obsługiwanych krajów widoczna jest w sekcji Cennik.

Czy ceny widoczne w cenniku są cenami finalnymi?

Tak, wszystkie ceny są cenami finalnymi. Nasz serwis nie akceptuje polityki ukrytych kosztów.

Jak sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka?

Najprostszą metodą uzyskania informacji na temat losów przesyłki jest skorzystanie z opcji "Narzędzie trackingowe", które znajduje się na głównej stronie naszego serwisu lub skontaktowanie się z biurem obsługi klienta emailowo lub telefonicznie.

Jak sprawdzić termin doręczenia przesyłki?

Najprostszą metodą uzyskania informacji na temat terminu doręczenia przesyłki jest skorzystanie z opcji "Narzędzie trackingowe", które znajduje się na głównej stronie naszego serwisu lub skontaktowanie się z biurem obsługi klienta emailowo lub telefonicznie.

Jak sprawdzić cenę za przesyłkę?

Najprostszym sposobem jest skorzystanie z Kalkulatora dostępnego na głównej stronie serwisu. Polecamy także zaglądnięcie do sekcji Cennik bądź skontaktowanie się z biurem obsługi klienta emailowo lub telefonicznie.

Jak zapakować przesyłkę?

Wszystkie informacje na temat pakowania można uzyskać klikając w ten link Wskazówki dotyczące pakowania bądź kontaktując się z biurem obsługi klienta emailowo lub telefonicznie.

Czy istnieje możliwość ubezpieczenia przesyłki?

Tak, posiadamy dwa rodzaje ubezpiecznia (podstawowe i rozszerzone) obydwie opcje są dostępne podczas składania zamówienia. Alternatywnie można wykupić ubezpiecznie kontaktując się z biurem obsługi klienta emailowo lub telefonicznie.

To, co wyróżnia naszą firmę:

  • Gwarantujemy najniższe ceny
  • 0 PLN ukrytych kosztów
  • Usługa od drzwi do drzwi
  • Zamów i wyślij tego samego dnia
  • Śledź swoją przesyłkę 24/7
  • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
  • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: