Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie
 • Czym jest transport lotniczy


  Transport lotniczy – usługa opcjonalna wyceniana indywidualnie poprzez emiala lub telefon. Ten rodzaj transportu jest przeznaczony przede wszystkim dla klientów zainteresowanych wysłaniem przesyłek w najkrótszym możliwie czasie. Maksymalna waga jednostkowa przesyłek nie może przekraczać 30kg a wolumetryka 300cm w obwodzie. Przesyłki lotnicze cięższe od 30kg bądź większe od 300 cm w obwodzie w żadnym wypadku nie mogą być realizowane przez nasz serwis.

  Prosimy zauważyć, że otrzymanie wyceny oraz złożenie zamówienia na usługę lotniczą można przeprowadzić tylko i wyłącznie emailowo lub telefonicznie. Wszystkie detale kontaktowe można znaleźć w sekcji Kontakt.
  Więcej »

 • Czas realizacji


  Przesyłki nadawane drogą lotniczą docierają do wyznaczonego przez nadawce celu w przeciągu 2-3 dni roboczych. Wymieniony termin realizacji zależy przede wszystkim od miejsca nadania oraz doręczenia zamówionej usługi. Dokładne czasy realizacji można uzyskać emailowo lub telefonicznie. Wszystkie detale kontaktowe można znaleźć w sekcji Kontakt.

  Prosimy zauważyć, iż cały proces transportu obejmuje dzień odbioru, dokonanie niezbędnych pomiarów elektronicznych, złożenie wszystkich koniecznych deklaracji w urzędzie celnym oraz dzień doręczenia.
  Więcej »

 • Godziny odbioru/doręczenia

  Wszystkie zamówienia odbierane i doręczane są w dni roboczne od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 09.00 - 17.00.

  W przypadku przesyłek do odbioru tego samego dnia zamówienie musi być koniecznie złożone przed godziną 13.00 a jego realizacja odbędzie się wedle instrukcji do godziny 17.00 jeszcze tego samego dnia roboczego.

  Wszystkie przesyłki zamówione po godzinie 13.00 odbierane są w późniejszym terminie wskazanym przez osobę zamawiającą w godzinach pomiędzy 09.00 - 17.00.

  Prosimy upewnić się, że podczas wyznaczonego terminu przesyłka jest gotowa do nadania a pod wskazanym adresem znajduje się osoba, która bez żadnych problemów może ją kurierowi wydać w godzinach pomiędzy 09.00-17.00.
  Więcej »

 • Rozmiary paczek

  Przesyłki transportowane drogą lotniczą nie mogą przekraczać 300cm w obwodzie a żadna z wartości (długość, szerokość, wysokość) nie może byc dłuższa niż 175cm.

  W celu sprawdzenia wymiarów i zgodności własnych przesyłek uprzejmie prosimy o skorzystanie z prostego wzoru znajdującego się poniżej:

  1 x najdłuższy bok + 2 x średni bok + 2 x najkrótszy bok. Otrzymany wynik nie może przekraczać 300cm

  W przypadku, gdy jakakolwiek wartość przesyłki jest większa od 175cm a jej obwód przekracza 300cm prosimy o kontakt emailowy bądź telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Wszytkie detale do kontaktu znajdują się w sekcji Kontakt.
  Więcej »

 • Zamów przesyłkę lotniczą

  Transport lotniczy może być zamówiona na 2 proste sposoby:

  1. Poprzez wysłanie emaila z detalami na adres kontakt@cwanapaczka.pl. Email musi zawierać wszystkie informacje, które wymagane są podczas wypełniania formularza zlecenia na transport drogowy na stronie internetowej
  2. Poprzez telefon dzwoniąc pod numer +48 (058) 7282198. Podczas rozmowy z konsultantem zostaną Państwo poproszeni o podanie wszystkich detali, które wymagane są podczas wypełniania formularza zlecenia na transport drogowy na stronie internetowej

  Dwie wyżej wymienione opcje pozwalają na otrzymanie ekspresowej wyceny oraz sprawnego złożenia zamówienia.
  Więcej »

To, co wyróżnia naszą firmę:

 • Gwarantujemy najniższe ceny
 • 0 PLN ukrytych kosztów
 • Usługa od drzwi do drzwi
 • Zamów i wyślij tego samego dnia
 • Śledź swoją przesyłkę 24/7
 • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
 • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: