Język strony:
Wyceń & Wyślij:
Liczba paczek:
Odbiór
Dostawa
1
Waga:
Długość:
Wysokość:
Szerokość:
Szybka wycena Złóż zamówienie
 • Czym jest transport lądowy


  Transport lądowy – usługa standardowa bezpośrednio przypisana naszemu cennikowi oraz funkcji kalkulatora poprzez którą wyceniane i składane są zamówienia. Ten rodzaj transportu jest przeznaczony przede wszystkim dla klientów zainteresowanych szybkim wysyłaniem przesyłek, których maksymalna waga jednostkowa nie przekracza 30kg a wolumetryka 300cm w obwodzie. Przesyłki cięższe od 30kg lub większe od 300cm w obwodzie wyceniane są indywidualnie poprzez emaila bądź telefon.

  Najprostszym sposobem zamówienia usługi standardowej jest skorzystanie z prostego Kalkulatora znajdującego się na głównej stronie naszego serwisu. Narzędzie to pozwala zarówno na otrzymanie szybkiej wyceny jak i złożenia zamówienia.

  Alternatywnie otrzymanie wyceny oraz złożenie zamówienia można przeprowadzić emailowo lub telefonicznie. Wszystkie detale kontaktowe można znaleźć w sekcji Kontakt.
  Więcej »

 • Czas realizacji


  Przesyłki nadawane drogą lądową docierają do wyznaczonego przez nadawcę celu w przeciągu 2-5 dni roboczych. Wymieniony termin realizacji zależy przede wszystkim od miejsca nadania oraz doręczenia zamówionej usługi (dokładne czasy realizacji podane są w sekcji Cennik).

  Prosimy zauważyć, iż cały proces transportu obejmuje dzień odbioru, dokonanie niezbędnych pomiarów elektronicznych, złożenie wszystkich koniecznych deklaracji w urzędzie celnym oraz dzień doręczenia.
  Więcej »

 • Godziny odbioru/doręczenia

  Wszystkie zamówienia odbierane i doręczane są w dni roboczne od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 09.00 - 17.00.

  W przypadku przesyłek do odbioru tego samego dnia zamówienie musi być koniecznie złożone przed godziną 11.00 a jego realizacja odbędzie się wedle instrukcji do godziny 17.00 jeszcze tego samego dnia roboczego.

  Wszystkie przesyłki zamówione po godzinie 11.00 odbierane są w późniejszym terminie wskazanym przez osobę zamawiającą w godzinach pomiędzy 09.00 - 17.00.

  Przesyłki importowe realizowane są 24h po złożeniu zamówienia pod warunkiem, że serwis otrzyma zamówienie przed godziną 11.00 dnia poprzedzającego planowany odbiór. W przeciwnym razie zamówienie realizowane jest na kolejny dzień roboczy.

  Prosimy upewnić się, że podczas wyznaczonego terminu nadania przesyłka jest w pełni gotowa do wysyłki a pod wskazanym adresem znajduje się osoba, która bez żadnych problemów może ją kurierowi wydać w godzinach pomiędzy 09.00-17.00.
  Więcej »

 • Rozmiary paczek

  Przesyłki transportowane drogą lądową nie mogą przekraczać 300cm w obwodzie a żadna z wartości (długość, szerokość, wysokość) nie może byc dłuższa niż 175cm.

  W celu sprawdzenia wymiarów i zgodności własnych przesyłek uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego Kalkulatora, który znajduje się na głównej stronie naszego serwisu badź wykorzystanie prostego wzoru znajdującego się poniżej:

  1 x najdłuższy bok + 2 x średni bok + 2 x najkrótszy bok. Otrzymany wynik nie może przekraczać 300cm.

  W przypadku, gdy jakakolwiek wartość przesyłki jest większa od 175cm lub jej obwód przekracza 300cm prosimy o kontakt emailowy bądź telefoniczny w celu indywidualnej wyceny. Wszytkie detale do kontaktu znajdują się w sekcji Kontakt.
  Więcej »

 • Zamów przesyłkę lądową

  Transport lądowy może być zamówiony na 3 proste sposoby wymienione poniżej:

  1. Poprzez skorzystanie z naszego Kalkulatora, który znajduje się na głównej stronie serwisu. Jest to najprostsza i najbezpieczniejsza forma otrzymywania wycen i składania zamówień
  2. Poprzez wysłanie emaila z detalami na adres kontakt@cwanapaczka.pl. Email musi zawierać wszystkie informacje, które wymagane są podczas wypełniania formularza zlecenia na stronie internetowej
  3. Poprzez telefon dzwoniąc pod numer +48 (058) 728 2198. Podczas rozmowy z konsultantem zostaną Państwo poproszeni o podanie wszystkich detali, które wymagane są podczas wypełniania formularza zlecenia na stronie internetowej

  Wszystkie 3 wyżej wymienione opcje pozwalają na otrzymanie ekspresowej wyceny oraz sprawnego złożenia zamówienia. Prosimy jednak zauważyć, że najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem jest metoda nr 1.
  Więcej »

To, co wyróżnia naszą firmę:

 • Gwarantujemy najniższe ceny
 • 0 PLN ukrytych kosztów
 • Usługa od drzwi do drzwi
 • Zamów i wyślij tego samego dnia
 • Śledź swoją przesyłkę 24/7
 • Obsługujemy osoby fizyczne i firmy
 • Bez rejestracji, bez logowania
Narzędzie trackingowe: